[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]
Genbiotek Biosistem Laboratuvar Malzemeleri Ltd. Şti. 2008 yılında faaliyete geçmiştir. Şirketimizin faaliyet alanı Moleküler biyoloji ve Genetik kimyasalları, cihazları, enzimleri ve sarf malzemeleri, Hücre ve Doku kültürü cihazları, kimyasalları, serumları ve sarf malzemeleri, temel laboratuvar cihazları ve sarf malzemeleri olarak sıralanmaktadır.

Genbiotek Biosistem Laboratuvar Malzemeleri Danışmanlık Ltd.Şti. Moleküler biyoloji ve Genetik alanında araştırmalara destek vermektedir. Bunlar uluslar arası yayınlara dönüşen projeler ve Genetik hastalık tanısı elde etmek üzerine yapılmış çalışmalardır. Şirketimizin öncelikli amacı Moleküler Biyoloji, genetik, kök hücre ve hücre kültürü alanında kaliteli malzemeleri uygun fiyata ithal edip kaliteli hizmet vermek ve gelişmekte olan Biyoteknoloji, DNA teknolojisi ve Hücre biyolojisi alanındaki yurt dışındaki gelişmeleri ve yeni ürünleri Türkiye’ye kazandırmaktır.

Müşterilerimize yüksek kalitede Moleküler Biyoloji, Genetik, hücre kültürü araştırma ürünleri ve laboratuvar cihazlarını sunmak ve satış sonrası servisi en iyi şekilde sağlayarak onların tüm ihtiyaçlarına cevap vermektir. Ayrıca kendimizi sürekli geliştirerek, takım çalışmalarını destekleyerek, çalışanlarımızla uyumlu bir organizasyon yapısı içinde hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaktır.

Türkiye distribütörlüğünü ve teknik servis hizmetlerini yürütmekte olduğumuz, alanında kalitesini ispatlamış bazı markalarımız;

Cryopal-Air liquide cryogenics, Statebourne cryogenics, N-biotek, Arctiko, B-science global, Orto Alresa, Weiss technik ( Fitotron ), Hangzhou Miulab instrument ( MIULAB), Biocision, Operon, Q-Sonica, Revsci(revolutionary science), Hi-point, Euromex, Hangzhou Allsheng instrument, Labcold,  Branson ultrasonic, Taitec, Scilogex, Evoqua water Technologies, Gyrozen, Alpina, MPW, Moltox, USCN, Cusabio, Sunredbio, Mechatech systems, F-DGSi, Analox sensor technology, Auguste cryogenics,